SAJO Safet Kovač

Podróżuję z Aniołami…
Z miłości do ludzi, z pasji do muzyki… Swoją podróż w parze z muzyką rozpocząłem już jak miałem osiem lat w Montenegro. To zawsze muzyka pomagała mi w przezwyciężaniu trudności i kryzysów w moim życiu.
Zostałem bardzo znanym gitarzystą na terenach ex Jugosławii jak miałem 17 lat, ale zawsze wiedziałem, że chcę komponować. I tak od wielu lat zajmuję się tym zawodowo. Spełniam się, robię to co lubię, ale przede wszystkim stale się rozwijam. Teraz mieszkam w Polsce, tu prowadzę własną firmę SAJO Safet Kovac.
Branża muzyczna nie jest łatwą, ale każdy nawet najmniejszy sukces mnie cieszy, bo wiem, że to co robię przynosi ludziom radość. Pomysł na tą stronę powstał z chęci dzielenia się moją muzyką, zachęcania innych do ciągłego poszukiwania swojej ścieżki i szeroko rozumianego rozwoju, nie tylko muzycznego. Znajdziecie tu ciekawostki nie tylko z moich podróży, czy te dotyczące gry na gitarze, ale przede wszystkim inspiracje, ćwiczenia.
Chcę aby było ciekawie, różnorodnie, ale przede wszystkim, aby moja muzyka rozwijała horyzonty. Zapraszam, abyście dołączyli do tej podróży…
Go top